«1...8889909192...217»

Felhasználó
10 éve
Utána jön barni, meg én :P
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
10 éve
A tűzvészre van kiürítési tervetek?
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
10 éve
Elfújjuk, elegen vagyunk :DD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
10 éve
Támogatom Slade jelölését erre a nemes feladatra, aki más véleményen van hívja ki Őt 1v1-re, és rendezze le a dolgot kiütéssel.
Én vagyok a mindenható! rl.gifrl.gifrl.gifrl.gifrl.gifrl.gif
Tűzvész ellen meg az a tervünk , hogy tűzfalat építünk az MH-s hullákból! v1.gifts.gifd2.gifd2.gifd2.gif

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
rr ne keménykedjél he mert ammorekellek :P

én olyan vagyok mint isten , tehát én uralkodok a többi meg végzi a feladatát :P

Legutóbb szerkesztve barna13 által.


Felhasználó
10 éve
Támogatom Slade jelölését erre a nemes feladatra, aki más véleményen van hívja ki Őt 1v1-re, és rendezze le a dolgot kiütéssel.
Én vagyok a mindenható! rl.gifrl.gifrl.gifrl.gifrl.gifrl.gif
Tűzvész ellen meg az a tervünk , hogy tűzfalat építünk az MH-s hullákból! v1.gifts.gifd2.gifd2.gifd2.gif
Én megvertem őt 1v1-ben *-*(amikor mpgvel voltam).A csere utáni eredményről nem óhajtok nyilatkozni :P

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Én megvertem őt 1v1-ben *-*(amikor mpgvel voltam).A csere utáni eredményről nem óhajtok nyilatkozni :P

Majd én nyilatkozok! XD :

Slade 10 : 3 zuzu42

v1.gifts.gifd2.gif

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Köszi.Ezt akartam elkerülni de m1 :P Kifogás:Aimozott xDD
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Tehát 1 hét a jelentkezési idő, szombaton már úgy van elkezdjük, mindenki szavaz egy arénára a 3ból, evidens, hogy ameikre többen szavaznak az lesz.
Én kiadok egy listát, ha letelik a jelentkezési idő, amiben közzé teszem az első ellenfeleket, a tech gun kérdést random generátorral történik(beirom a generátorba a két játékos nevét, és ameiket felül dobja ki az lesz a tech(prtsc vel alátámasztom de ha kell videóval is, de szerintem videó nem szükséges))
Fegyverek:
Tech: mpg
Gun: M4, M8, mp5
Az eredményeket levélben külditek nekem, én megnézem a profilotokat is, minden egyezik-e.
Vereség 0 pont, Győzelem 1, tehát baromi egyszerűen aki többet nyer az nyer, holtverseny esetén a 2 érintett játszik egy döntőt, akár utolsó előtti helyért folyik a verseny, akár első.
A játék a mostani 1v1 szabályszerint megy, 321 go KÖTELEZŐ, akkor is ha a 2 fél teljesen megbízik egymásban, nem szeretnék ebből problémát.
Ha kihagytam valamit vagy valami nem világos, levélben kérdezz!
(próbáltam helyesírási hiba nélkül leírni remélem sikerült xD)
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
10 éve
:D akko az a zsombi kölök megy?:D 7:1 re megvertem egyszer*-* (5. lista pont ha megnéznéd profilomon). Klánon belüli 1v1 bajnokság is lehetne :D
«1...8889909192...217»